Мистрија Ростфрај Отрворена 80х60мм - Baucentar
Мистрија Ростфрај Отрворена 80х60мм

Мистрија Ростфрај Отрворена 80х60мм

209 ден

Има на залиха

Држач на место

209 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Мистрија наменета за формирање на внатрешни абови на ѕидови. Работниот дел на мистријата има затворен облик и е со димензии 80х60мм. Металниот дел е изработен од ростфрај. Мистријата има фино обработена дрвена рачка со ергономски облик за поголема удобност при користењето.

Бренд

Mimont