Мешалка за боја 80мм - Baucentar
Мешалка за боја 80мм

Мешалка за боја 80мм

145 ден

Има на залиха

145 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Мешалка за боја со дијаметар од 80 мм. Наменета е за мешање на градежни лепила, боја за ѕидови и слични течни материјали. Има шестоаголен завршеток на дното и е премачкана со жолта акрилна боја. Спакувано само со кука.

Бренд

Neo