Мајсторски Кожен Ремен 10 џебови - Baucentar
Мајсторски Кожен Ремен 10 џебови

Мајсторски Кожен Ремен 10 џебови

500 ден

Нема на залиха

Шифра: 79Р401 Категории

Лесен и практичен ремен за алат за мајстори. Има вкупно 10 џебови со различна големина. Наменет е за чување на различен рачен прибор или додатоци за работа. Има и еден држач за чекан. Ременот со џебовите е изработен од вештачка кожа. Има и платнен каиш со кој може ременот да се закачи околу половината на телото. На каишот може да му се подеси должината според потребите. Ширината на каишот е 5см.

Бренд

Topex