Магнетен Држач За Битови М10 ¼” 65мм - Baucentar
Магнетен Држач За Битови М10 ¼” 65мм

Магнетен Држач За Битови М10 ¼” 65мм

200 ден

Има на залиха

200 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Магнетен држач за битови со должина од 65мм и отвор М10. Дизајниран е за сите видови одвртувачи и дупчалки со навој од 1/4″. Магнетниот држач овозможува брзо и лесно заменување на битовите. Спакувано на пластифициран картон.

Бренд

Graphite