Копач без рачка 2.5кг - Baucentar
Копач без рачка 2.5кг

Копач без рачка 2.5кг

1000 ден

Има на залиха

1000 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 05А525 Категорија:

Копач, наменет за кршење на цврсти површини. Изработен е од висококвалитетен челик, преку процес на ковање. Масата на копачот е 2,5 кг.