Клешти За Сечење Арматура 250мм - Baucentar
Клешти За Сечење Арматура 250мм

Клешти За Сечење Арматура 250мм

880 ден

Има на залиха

880 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 01-160 Категории

Клешти за сечење арматура со вкупна должина од 250мм. Металниот дел и сечивото се изработени од висококвалитетнa челична легура од хром-ванадиум со што се обезбедува ефикасно сечење и долготрајно користење на клештите. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани. Изработени се од два различни материјали со што се спречува лизгањето и се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Neo