Индустриски фен Изихит 500 1600W 300-500C - Baucentar
Индустриски фен Изихит 500 1600W 300-500C

Индустриски фен Изихит 500 1600W 300-500C

3036 ден

Има на залиха

3036 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Номинална примена моќност 1.600 W
Температура 300 / 500 °C
Струење на воздухот 240 / 450 l/min
Димензии на фенот (должина x ширина x висина) 223 x 86 x 203 mm
Маса 0,47 kg
Напон 230 V
Маса со амбалажа 0,95 kg

Бренд

Bosch