Убодна Пила Електрична ПСТ 650 500W - Baucentar
Убодна Пила Електрична ПСТ 650 500W

Убодна Пила Електрична ПСТ 650 500W

3391 ден

Има на залиха

3391 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Номинална примена моќност 500 W

Предадена моќност, максимум 300 W

Број на движења во празен од 3.100 од/мин.

Плоча за потпирање – челик

Маса 1,6 кг

Длабочина на сечење на дрво 65мм

Длабочина на сечење на челик 4мм

Bosch систем SDS

Ниски вибрации

Подесување на правец на дување

Мека рачка

Во пакетот следуваат: пластичен куфер, 1 лист убодна пила за дрво (T 144 Д).

Бренд

Bosch