Убодна Пила Електрична ГСТ 90 BE 650W - Baucentar
Убодна Пила Електрична ГСТ 90 BE 650W

Убодна Пила Електрична ГСТ 90 BE 650W

9390 ден

Има на залиха

9390 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Номинална влезна моќност 650 W
Број на одови во празен од 500 – 3.100 од/мин
Маса 2.6 кг
Длабочина на сечење на дрвото 90 мм
Длабочина на сечење на алуминиум 20 мм
Длабочина на сечење на обичен челик 10 мм

Бренд

Bosch