Убодна Пила Електрична ГСТ 8000 Е 710W - Baucentar
Убодна Пила Електрична ГСТ 8000 Е 710W

Убодна Пила Електрична ГСТ 8000 Е 710W

6390 ден

Има на залиха

6390 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Номинална влезна моќност 710 W
Број на одови во празен од 800 – 3.100 од/мин
Маса 2.5 кг
Пила, должина од 20 мм
Агол на закосување до 45 °
Длабочина на сечење на дрвото 80 мм
Длабочина на сечење на алуминиум 20 мм
Длабочина на сечење на обичен челик 10 мм

Бренд

Bosch