Убодна Пила Електрична ГСТ 700 500W - Baucentar
Убодна Пила Електрична ГСТ 700 500W

Убодна Пила Електрична ГСТ 700 500W

5990 ден

Има на залиха

Електрична Убодна Пила

5990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Номинална влезна моќност 500 W
Број на одови во празен од 1.450 – 3.200 од/мин
Маса 2.1 кг
Пила, должина од 20 мм
Длабочина на сечење на дрвото 70 мм
Длабочина на сечење на алуминиум 10 мм
Длабочина на сечење на обичен челик 6 мм

Бренд

Bosch