Мултифункциски Алат Електричен ГОП 30-28 300W - Baucentar
Мултифункциски Алат Електричен ГОП 30-28 300W

Мултифункциски Алат Електричен ГОП 30-28 300W

10900 ден

Има на залиха

10900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601237001 Категории

Номинална влезна моќност 300 W

Број на осцилации во празен од 8.000 – 20.000 осц/мин

Агол на вибрирање лево и десно 1.4 °

Маса 1.5 кг.

Бренд

Bosch