Циркулар Рачен Електричен ГКС 190 1400W - Baucentar
Циркулар Рачен Електричен ГКС 190 1400W

Циркулар Рачен Електричен ГКС 190 1400W

9990 ден

Има на залиха

Електричен Рачен Циркулар

9990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601623000 Категории

Номинална влезна моќност 1.400 W
Број на вртежи во празен од 5.500 врт/мин
Маса 4.2 кг
Пречник на внатрешниот отвор за листот на пилата 30 мм
Пречник на листот на пилата 190 мм
Длабочина на сечење (90°) 70 мм
Длабочина на сечење (45°) 50 мм

Бренд

Bosch