Дијамантски Диск Универзален Стандард 230х22/23мм - Baucentar
Дијамантски Диск Универзален Стандард 230х22/23мм

Дијамантски Диск Универзален Стандард 230х22/23мм

1590 ден

Има на залиха

1590 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Стандард Универзален Диск со сегментирано изрезбана дијамантска плоча како вистински избор за сигурно правење процепи во разновидни градежни материјали.

Бренд

Bosch