Дијамантски Диск Универзален Стандард 150х22/23мм - Baucentar
Дијамантски Диск Универзален Стандард 150х22/23мм

Дијамантски Диск Универзален Стандард 150х22/23мм

930 ден

Има на залиха

930 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Стандард Универзален Диск со сегментирано изрезбана дијамантска плоча како вистински избор за сигурно правење процепи во разновидни градежни материјали.

Бренд

Bosch