Дијамантски Диск Универзален Еко 115х22.23х7мм - Baucentar
Дијамантски Диск Универзален Еко 115х22.23х7мм

Дијамантски Диск Универзален Еко 115х22.23х7мм

290 ден

Има на залиха

290 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Еко Универзален Диск со сегментирано изрезбана дијамантска плоча како вистински избор за сигурно правење процепи во разновидни градежни материјали.

Бренд

Bosch