Дијамантски Диск За Керамика Стандард 115х22/23х7мм - Baucentar
Дијамантски Диск За Керамика Стандард 115х22/23х7мм

Дијамантски Диск За Керамика Стандард 115х22/23х7мм

490 ден

Има на залиха

490 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Овој дијамантски диск за сечење керамика обезбедува сигурно формирање на процепи во керамички плочки.

Бренд

Bosch