Дијамантска Круна За Керамика 68мм - Baucentar
Дијамантска Круна За Керамика 68мм

Дијамантска Круна За Керамика 68мм

7450 ден

Има на залиха

7450 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Дијамантска бургија за суво дупчење на тврди керамички плочки

Пречник: 68мм

Dry Speed Best for Ceramic

Бренд

Bosch