Дијамантска Круна За Керамика 65х35мм - Baucentar
Дијамантска Круна За Керамика 65х35мм

Дијамантска Круна За Керамика 65х35мм

7290 ден

Има на залиха

7290 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Дијамантска Бургија Секач Dry Speed е долготраен прибор за суво дупчење во тврда керамика.

Обработливи материјали:
Керамика
Подна Плоча
Ѕидни Плочки
Гранит

Бренд

Bosch