Сет Битови ПЗ-2 25мм 1/4 10пар. - Baucentar
Сет Битови ПЗ-2 25мм 1/4 10пар.

Сет Битови ПЗ-2 25мм 1/4 10пар.

225 ден

Има на залиха

225 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Битови за одвртувач изработени од траен S2 челик кој обезбедува подолг работен век. Практично и згодно пластично пакување кое овозможува лесно складирање и чување на битови во кутија. Има вкупно 10 битови од иста големина за работни задачи копи бараат долги серии за завртување или одвртување, на пример при зашрафување на гипс-картонски полочи.

Бренд

Graphite