Бургија За Плочки Цил-9 Керамика 5х70мм - Baucentar
Бургија За Плочки Цил-9 Керамика 5х70мм

Бургија За Плочки Цил-9 Керамика 5х70мм

395 ден

Има на залиха

395 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за плочки CYL-9 SoftCeramic е стандарден избор при дупчење во плочки.

Бренд

Bosch