Бургија За Плочки Цил-9 Керамика 10х90мм - Baucentar
Бургија За Плочки Цил-9 Керамика 10х90мм

Бургија За Плочки Цил-9 Керамика 10х90мм

560 ден

Има на залиха

560 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за плочки CYL-9 SoftCeramic е стандарден избор за дупчење во керамички плочки.

Бренд

Bosch