Диск За Сечење Камен Рамна 230х3х22.23мм - Baucentar
Диск За Сечење Камен Рамна 230х3х22.23мм

Диск За Сечење Камен Рамна 230х3х22.23мм

195 ден

Има на залиха

195 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Оваа брусна плоча за сечење камен овозможува едноставно и лесно сечење на материјали од камен.

Бренд

Bosch