Диск За Сечење Инокс Стандард 230х1.9х22.23мм - Baucentar
Диск За Сечење Инокс Стандард 230х1.9х22.23мм

Диск За Сечење Инокс Стандард 230х1.9х22.23мм

125 ден

Има на залиха

125 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Оваа брусна плоча овозможува сигурно сечење инокс со најголема безбедност.

Бренд

Bosch