Диск За Сечење Инокс Рапидо 125х1х22.23мм - Baucentar
Диск За Сечење Инокс Рапидо 125х1х22.23мм

Диск За Сечење Инокс Рапидо 125х1х22.23мм

59 ден

Има на залиха

59 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Оваа брусна плоча овозможува сигурно сечење инокс со најголема безбедност.

Бренд

Bosch