Диск За Сечење Метал Рамна 230х3х22.23мм - Baucentar
Диск За Сечење Метал Рамна 230х3х22.23мм

Диск За Сечење Метал Рамна 230х3х22.23мм

105 ден

Има на залиха

105 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Оваа брусна плоча Еxpert for Metal овозможува моќни перформанси на сечење метал со најголема безбедност. Може да се користои за сечење челик или метални делови кои во својот состав содржат железо.

Бренд

Bosch