Брусна Плоча За Метал Испакната 115х6х22.23мм - Baucentar
Брусна Плоча За Метал Испакната 115х6х22.23мм

Брусна Плоча За Метал Испакната 115х6х22.23мм

63 ден

Има на залиха

63 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Оваа брусна плоча овозможува лесно сечење метал со најголема безбедност. Може да се користои за сечење челик или метални делови кои во својот состав содржат железо.

Бренд

Bosch