Диск За Сечење Метал Рамна 115х2.5х22.23мм - Baucentar
Диск За Сечење Метал Рамна 115х2.5х22.23мм

Диск За Сечење Метал Рамна 115х2.5х22.23мм

43 ден

Има на залиха

43 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Оваа брусна плоча Еxpert for Metal овозможува моќни перформанси на сечење метал со најголема безбедност. Може да се користои за сечење челик или метални делови кои во својот состав содржат железо.

Бренд

Bosch