Брусен Диск За Метал Флап Рамен-120G 115х22.23мм - Baucentar
Брусен Диск За Метал Флап Рамен-120G 115х22.23мм

Брусен Диск За Метал Флап Рамен-120G 115х22.23мм

89 ден

Има на залиха

89 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

X431 Standard For Metal обезбедува добра завршна обработка за брусење рабови, заварени споеви и грубо избрусени метални површини.

Бренд

Bosch