Брусен Диск За Метал Флап Рамен-60G 115х22.23мм - Baucentar
Брусен Диск За Метал Флап Рамен-60G 115х22.23мм

Брусен Диск За Метал Флап Рамен-60G 115х22.23мм

105 ден

Има на залиха

105 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

X431 Standard For Metal обезбедува добра завршна обработка за брусење рабови, заварени споеви и грубо избрусени метални површини.

Бренд

Bosch