Боја за обележување со конец 150гр - Baucentar
Боја за обележување со конец 150гр

Боја за обележување со конец 150гр

84 ден

Има на залиха

84 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Боја за ѕидарски конец за обележување на долги и прави линии. Бојата е со сина нијанса, спакувана е во пластична туба и содржи 150 грама.

Бренд

Mimont