Фен Индустриски ГХГ 23-66 2300W 50-650 Ц - Baucentar
Фен Индустриски ГХГ 23-66 2300W 50-650 Ц

Фен Индустриски ГХГ 23-66 2300W 50-650 Ц

8990 ден

Има на залиха

8990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06012А6201 Категории

Фен за топол воздух со најголема удобност при користењето

Автоматско исклучување при прегревање и ладење во случај на прегревање. Со тоа се овозможува долг век на траење.
Подесување за три различни работни температури.
Регулирање на воздухот и температурата во чекори по десет единици за прецизна работа.

Бренд

Bosch