Статив БТ 160 навој 1/4 адаптер 5/8 - Baucentar
Статив БТ 160 навој 1/4 адаптер 5/8

Статив БТ 160 навој 1/4 адаптер 5/8

3850 ден

Има на залиха

3850 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Алуминиумски статив за сестрана примена.

Брзо фиксирање
Едноставен транспорт со торбичка за на рамо
Голема стабилност на секаков вид подлога

Бренд

Bosch