Диск За Сечење Метал Експерт 355х2.8х25.4мм - Baucentar
Диск За Сечење Метал Експерт 355х2.8х25.4мм

Диск За Сечење Метал Експерт 355х2.8х25.4мм

390 ден

Има на залиха

390 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Оваа брусна плоча овозможува лесно сечење метал.Може да се користои за сечење челик или метални делови кои во својот состав содржат железо.

Бренд

Bosch