Батериска Дупчалка Одвртувач ГСР 12В-30 2x2.0Ah - Baucentar
Батериска Дупчалка Одвртувач ГСР 12В-30 2×2.0Ah

Батериска Дупчалка Одвртувач ГСР 12В-30 2×2.0Ah

12500 ден

Има на залиха

12500 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06019Г9000 Категории

Импресивни карактеристики, моќни резултати.

Врвни функционалности на дофат на раката при зашрафување или дупчење

Моторот е без четкички за подолг работен век на алатката.

Голем обртен момент и голема брзина на дупчење за брзи и моќни резултати.

Во пакувањето следуваат и Полнач и две батерии од 2.0Ah.

Бренд

Bosch