Хидрофор пумпа PG3100PB 600W 3100 l/h - Baucentar
Хидрофор пумпа PG3100PB 600W 3100 l/h
-35%

Хидрофор пумпа PG3100PB 600W 3100 l/h

7793 ден

Има на залиха

7793 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

-Капацитет: 3100 лит/час
-Максимална висина: 35м
-Јачина на мотор: 600W
-Напојување V/Hz: 230/50
-Тежина: 10.8 кг
-Гаранција 24 месеци, обезбеден сервис и резервни делови.

Бренд

Annovi Reverberi