Потопна пумпа за чиста вода-инокс PS1100XC 750W 13000 l/h - Baucentar
Потопна пумпа за чиста вода-инокс PS1100XC 750W 13000 l/h
-35%

Потопна пумпа за чиста вода-инокс PS1100XC 750W 13000 l/h

3699 ден

Има на залиха

3699 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

-Капацитет: 11.000 лит/час
-Максимална длабочина: 8.5м
-Максимална висина:8м
-Mаксимална висина:10.5м
-Јачина на мотор: 750W
-Напојување V/Hz: 230/50
-Тежина: 5 кг
-Гаранција 24 месеци, обезбеден сервис и резервни делови.

Бренд

Annovi Reverberi