Батериски Ударен Одвртувач ГДР 120-ЛИ - Baucentar
Батериски Ударен Одвртувач ГДР 120-ЛИ

Батериски Ударен Одвртувач ГДР 120-ЛИ

9900 ден

Има на залиха

9900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06019Ф0001 Категории

Број на вртежи во празен од 1.300-2.600 врт/мин
Вртлив момент, макс. 100 Nm
Број на удари 2.800-3.400 удар/мин
Внатрешен шестоаголен прифат од 1/4”
Дијаметар на навојот M4 – M10
2х1.5Ah Li-on хекс-1/4 100Нм

Бренд

Bosch