Батериска Дупчалка Одвртувач ГСР 120-ЛИ - Baucentar
Батериска Дупчалка Одвртувач ГСР 120-ЛИ

Батериска Дупчалка Одвртувач ГСР 120-ЛИ

7900 ден

Има на залиха

7900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06019Г8000 Категории

Вртлив момент (благо/цврсто/максимално) 14/30/- Nm
Број на вртежи во празен од (1. брзина / 2. брзина) 0 – 400 / 0 – 1.500 врт/мин
Степени на вртливиот момент 20+1
Максимална длабочина за дупчење во дрво 20 мм
Максимален пречник за дупчење во челик 10 мм
Пречник на навојот макс. 7 мм
2х2Ah Li-on полнач
Одвртувач Батериски

Бренд

Bosch