Акумулаторски Вибрационен Одвртувач ГСБ 18В-50-без батерија - Baucentar
Акумулаторски Вибрационен Одвртувач ГСБ 18В-50-без батерија

Акумулаторски Вибрационен Одвртувач ГСБ 18В-50-без батерија

8490 ден

Нема на залиха

Шифра: 06019Х5102 Категорија:

Цврст мотор без четкички за издржливост и флексибилност
Интелигентен мотор без четкички за ефикасност, издржливост и компактност
Цврст метален чак и компактен ергономски дизајн идеален за тешки работи
Професионалниот 18V систем работи со батерии на Bosch и полначи со ист напон.

Бренд

Bosch