Батериска Вибр. Дупчалка Одвртувач ГСБ 120-ЛИ - Baucentar
Батериска Вибр. Дупчалка Одвртувач ГСБ 120-ЛИ

Батериска Вибр. Дупчалка Одвртувач ГСБ 120-ЛИ

10490 ден

Има на залиха

10490 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06019Г8100 Категории

Oвој модел е многу флексибилен и многу економичен. При користењето дава снага и флексибилност на дофат на раката за завртување, одвртување и за дупчење. Има двобрзински преносник кој овозможува голема продуктивност и извонредно висок мвртлив момент. Поседува заштита на ќелиите на батеријата со што се обезбедува подолг работен век на батеријата и нејзина поголема издржливост.

Вртлив момент (меко, тврдо): 14/30 Nm
Број на вртежи во празен од 0-400, 0-1.500 врт/мин
Маса без батерија 0.9 кг
Број на удари: 22.500 удари/мин
Капацитет на батерија 2х2,0 Ah
Напон на батерија 12.0 V

Бренд

Bosch