Аголна Брусaлка Електрична ГВС 9-125 900W ф125мм - Baucentar
Аголна Брусaлка Електрична ГВС 9-125 900W ф125мм
-20%

Аголна Брусaлка Електрична ГВС 9-125 900W ф125мм

4799 ден

Има на залиха

4799 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Номинална влезна моќност 900 W
Број на вртежи во празен од 11.000 врт/мин
Навој на брусно вретено M 14
Пречник на дискот 125 мм
Маса 1.9 кг
Двоен прекинувач

Бренд

Bosch