Аголна Брусaлка Електр. ГВС 750 750W ф115м - Baucentar
Аголна Брусaлка Електр. ГВС 750 750W ф115м

Аголна Брусaлка Електр. ГВС 750 750W ф115м

5490 ден

Има на залиха

Аголна Брусалка

5490 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601394000 Категории

Номинална влезна моќност 750 W
Број на вртежи во празен од 11.000 врт/мин
Навој на брусното вретено M 14
Пречник на дискот 115 мм
Гумена брусна чинија со пречник 115 мм
Лончеста четка со пречник 75 мм
Маса 1.9 кг

Бренд

Bosch