Аголна брусaлка ГВС 7-115 720W - Baucentar
Аголна брусaлка ГВС 7-115 720W

Аголна брусaлка ГВС 7-115 720W

3590 ден

Има на залиха

3590 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Номинална влезна моќност 720 W
Број на вртежи во празен од 11.000 врт/мин
Навој на брусно вретено M 14
Пречник на дискот 115 мм
Гумена брусна чинија со пречник 115 мм
Лончеста четка со пречник 75 мм
Маса 1.9 кг
Двоен прекинувач

Бренд

Bosch