Моталка Кутија Со Црево 1/2 20+2м - Baucentar
Моталка Кутија Со Црево 1/2 20+2м

Моталка Кутија Со Црево 1/2 20+2м

6290 ден

Има на залиха

6290 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Градинарско црево во пластична кутија со автоматска моталка.Цревото е со пресек од 1/2”, 20 m + 2 m. Овозможува да се заштеди простор за чување, а истовремено цревото е заштитено со што се продолжува неговиот животен век.

Во сетот е вклучено:

Ктуија со автоматска моталка

Млазница за прскање

Адаптер за чешма

Црево

Бренд

Verto