Церада 60г/м2 4х6м - Baucentar
Церада 60г/м2 4х6м

Церада 60г/м2 4х6м

690 ден

Има на залиха

690 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Димензии: 4 х 6 м

Нето маса: 1,5 kг.

Растојание помеѓу прстените: 1м

Боја: Сина

Спец.тежина: 60 гр/м2

Бренд

Verto