Церада 60г/м2 3х4м - Baucentar
Церада 60г/м2 3х4м

Церада 60г/м2 3х4м

420 ден

Има на залиха

420 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Димензии: 3 х 4 м

Нето маса: 0.75 kг.

Растојание помеѓу прстените: 1м

Боја: Сина

Спец.тежина: 60 гр/м2

Бренд

Verto