Работна Јакна Софт Портокалова ХХЛ/58 - Baucentar
Работна Јакна Софт Портокалова ХХЛ/58

Работна Јакна Софт Портокалова ХХЛ/58

3450 ден

Има на залиха

3450 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 81-701-ХХЛ Категории

NEO софтшел јакна се одликува со видливост од големо растојание и е практично решение за зголемување на безбедноста при работа на дневна светлина или во ноќни услови. Изработена е од висококвалитетен и водотпорен софтшел материјал. Лесан е, удобна и топли. Идеална е за ветровити и дождливи денови. Има подесиви гумени ластици на долниот дел и на краевите на ракавите за одржување на топлината и удобноста. Деловите од јакната кои најчесто се валкаат се во темна боја. Има постава која може да се извади и која е изработена од флиз.

Бренд

Neo