Работна Јакна Софт Жолта ХЛ - Baucentar
Работна Јакна Софт Жолта ХЛ

Работна Јакна Софт Жолта ХЛ

2150 ден

Има на залиха

2150 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

NEO софтшел јакна се одликува со видливост од големо растојание и е практично решение за зголемување на безбедноста при работа на дневна светлина или во ноќни услови. Изработена е од висококвалитетен и водотпорен софтшел материјал. Лесна е, удобна и топли. Идеална е за ветровити и дождливи денови. Има подесиви гумени ластици на долниот дел и на краевите на ракавите за одржување на топлината и удобноста. Има постава која може да се извади и која е изработена од флиз.Има и капа со двојан постава. Јакната има три големи големи џебови кои се затвораат со патент.

Бренд

Neo