Плочки Mystone Limestone Taupe Velvet 30х60cm - Baucentar
Плочки Mystone Limestone Taupe Velvet 30х60cm

Плочки Mystone Limestone Taupe Velvet 30х60cm

389 ден

Има на залиха

389 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: М7ЕР-2 Категории

Производител: Marazzi

Земја на потекло: Италија

Каталошки Број: M7ER

Модел: Mystone Limestone Taupe

Материјал: Грес Порцелан

Намена: За Внатре, За Надвор, Подни, Ѕидни

Димензии: 60х60cm

Дебелина: 10mm

Завршна обработка: Сјајна

Бренд

Marazzi